Tüm işlerimiz, kalite standartlarıyla birlikte Sağlık, Güvenlik ve Çevre Politikası standartlarına uygun şekilde yürütülmektedir. ISO 14001 ve OHSAS 18001 belgelerinin ve Sağlık, Güvenlik ve Çevre Politikasının, başarımız ve hizmet kalitemizin temel taşları olduğuna inanmaktayız. Şirket politikamız çerçevesinde, ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemleri Standardına uygun şekilde oluşturulmuş yönetim sistemimizi uygulamaktayız. Şirketimizin her bir departmanı ve tüm planlama yöntemleri, günümüz teknolojisi ve kalite ölçütlerine göre gözden geçirilmekte ve güncellenmektedir.

Belgeler

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi belgemiz ile müşterilerimiz tarafından ve yürürlükteki mevzuatta belirtilen gereklilikler karşılanmakta ve müşterilerimiz tarafından sağlanan geri bildirimler sayesinde yeni hizmetler eklenmektedir. Tüm proje standartlarımızda, düzenleyici ölçütler ve müşteri geri bildirimleri birlikte değerlendirilmektedir.

ISO 14001 Çevre Yönetimi Sistemi belgemiz ile ulusal ve uluslararası yasal düzenlemelere uymaktayız. Çevre yönetimi sadece standartlar çerçevesinde değil, aynı zamanda ülkemiz ve gelecek nesiller için önemli olduğundan, çevre eğitimi, kurumsal politikamızın en öncelikli bileşenlerinden biri olarak vizyonumuz ve misyonumuzun bir parçasıdır.

Çalışma ortamımızda,OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi belgemiz ile düzenlenen kurallar, çalışanlarımızın ve bizim kılavuzumuzdur. Çalışanlarımızın mutluluğu, hepimizin mutluluğu demektir. Müşterilerimizin mutluluğu büyük ölçüde, yüksek morale ve çözüm getirici düşünme anlayışına sahip şirket çalışanlarımıza bağlıdır. TFN LOJİSTİK  olarak ilk önceliğimiz, potansiyel olarak tehlikeli operasyon alanlarında gerekli disiplin ve eğitimi sağlamaktır.
Bize Yazın Tüm soru ve görüşleriniz için bize yazabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır. İlginize Teşekkür ederiz.