TFN Lojistik Hizmetleri
Şirketimiz 2020 yılında kurulan, karayolu taşıma, proje ve gabari yüklerin taşınması hizmetlerini sunmaktadır. Yeni kurulan bir şirket olmamıza rağmen yönetici ve personel  tecrübesi 20 yılı geride bırakmıştır.

TFN Lojistik sahip olduğu makine parkı ile Türkiye, Ortadoğu, CIS ülkeleri ve Balkan ülkeleri olmak üzere yurt içi ve yurt dışı hizmet sunmaktadır. 

TFN Lojistik karayolu lojistiği ve proje taşımacılığını en uygun ve en güvenli çözümler sunarak müşterilerine en ekonomik hizmeti sunmaktadır.

Sektörde 20 yılı aşkın hizmet veren personel ve yöneticisiyle TFN lojistik müşterilerine çözüm ortağı olarak yaklaşmaktadır.

TFN Lojistik Proje Kargo Lojistiği, Özel Kargo Taşımacılığı, Ağır Kaldırma ve Ulaştırma Mühendisliği alanlarındaki beceri ve teknik bilgimizi, müşterilerimizin en son teknoloji ekipman ve tecrübeli ekibiyle en yüksek kalitede hizmet almaları için geliştirmeye devam ediyoruz.


UZMAN KADRO Tecrübeli temelimiz ile her türlü zorlu görev için uzman kadromuz hazırdır. En doğru çözüm için sizlere destek olacaklardır.
Bize Yazın Tüm soru ve görüşleriniz için bize yazabilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız en kısa sürede size dönüş yapacaktır. İlginize Teşekkür ederiz.